Jazz For Two

Oglądaj Jazz For Two online

★ 7.7 2024 1 Sezony Dramat

Jazz For Two (2024) — Dramat. Oglądaj Jazz For Two online na IPTV Smarters Pro w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Jazz For Two?

After his jazz prodigy brother's death, Tae-yi loses interest in life. Se-heon, a passionate new student, rekindles memories of his brother through his music. Se-heon suspects a connection. But his return stirs tensions.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 8 — Jazz For Two · 2024-03-29

Tae Yi encounters Se Heon's brother, and the encounter reveals the story of the song.

Gatunki
Dramat
Pierwsza emisja
2024-03-26
Ocena
★ 7.7 / 10

Główna obsada

  • Ji Ho-geun Han Tae-yi
  • Kim Jin-kwon Yoon Seo-heon
  • Song Han-gyeom Seo Do-yoon
  • Kim Jeong-ha Song Joo-ha
  • Byun Sung-tae Han Tae-joon
  • Go Jae-hyun Se-jin

Jak oglądać Jazz For Two na IPTV Smarters Pro

Oglądanie Jazz For Two na IPTV Smarters Pro zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Jazz For Two już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Smarters Pro ma już Jazz For Two, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads