Tying the Knot with an Amagami Sister

Sledovať Tying the Knot with an Amagami Sister online

★ 7.3 2024 1 Série AnimovanýKomédia

Tying the Knot with an Amagami Sister (2024) — Animovaný, Komédia. Sledujte Tying the Knot with an Amagami Sister online na IPTV Smarters Pro v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Tying the Knot with an Amagami Sister?

Uryu Kamihate is a high school student hoping to enroll in Kyoto University’s medical school. After being taken in by the chief priest at Amagami Shrine, he is told he must marry one of three maiden sisters—Yae, Yuna, or Asahi—to live at, and one day inherit, the Amagami Shrine. Kamihate will need to sweep one of the maidens off her feet in this story of romance, friendship, and fun.

Najnovšia epizóda

S1 · Epizóda 24 — Tying the Knot with an Amagami Sister · 2025-03-26

Uryu and Shirahi make a choice about their future.

Žánre
Animovaný, Komédia
Prvé vysielanie
2024-10-02
Hodnotenie
★ 7.3 / 10

Hlavné obsadenie

  • Ryota Suzuki Uryu Kamihate (voice)
  • Sumire Uesaka Yae Amagami (voice)
  • Kaede Hondo Yuna Amagami (voice)
  • Shion Wakayama Asahi Amagami (voice)

Ako sledovať Tying the Knot with an Amagami Sister na IPTV Smarters Pro

Sledovanie Tying the Knot with an Amagami Sister na IPTV Smarters Pro trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Tying the Knot with an Amagami Sister ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Smarters Pro už má Tying the Knot with an Amagami Sister a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads