Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen

Гледајте Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen онлајн

★ 9.4 1997 138 мин Музички

Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen (1997) — Музички. Гледајте Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen онлајн на IPTV Smarters Pro у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen?

Michael performed at the Parken Stadium on his 39th birthday with 60,000 fans. He was presented with a surprise birthday cake, marching band, and fireworks on stage after "You Are Not Alone". ---- Setlist "Gates of Kiev" Introduction 01. Scream / They Don't Care About Us / In the Closet (With "She Drives Me Wild" snippet) 02. Wanna Be Startin' Somethin' 03. Stranger in Moscow 04. Smooth Criminal "The Wind" Interlude 05. You Are Not Alone 06. I Want You Back / The Love You Save / I'll Be There (The Jackson 5 song) "Remember the Time" Interlude 07. Billie Jean 08. Thriller 09. Beat It Black or White "Panther" Interlude 10. Dangerous 11. Black or White 12. Earth Song "We Are the World" Interlude 13. Heal the World 14. HIStory --- The tour included a total of 82 concerts spanning the globe with stops in 57 cities, 35 countries on 5 continents. The show played in front of 1,172,929 people, grossing $47,948,717 (source: Wikipedia).

Жанрови
Музички
Премијера
1997-10-05
Режија
Michael Jackson
Оцена
★ 9.4 / 10

Главне улоге

  • Michael Jackson Self - Lead Vocals
  • Brad Buxer Self - Keyboards
  • Jonathan Moffett Self - Drums
  • Jennifer Batten Self - Guitar
  • Dorian Holley Self - Additional Vocals
  • Darryl Phinnessee Self - Additional Vocals

Како гледати Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen на IPTV Smarters Pro

Гледање Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen на IPTV Smarters Pro траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Smarters Pro већ има Michael Jackson: HIStory World Tour - Live in Copenhagen, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads