Kaya-chan Isn't Scary

Kaya-chan Isn't Scary izle

★ 8.0 2026 1 Sezonlar AnimasyonGizemBilim Kurgu & Fantazi

Kaya-chan Isn't Scary (2026) — Animasyon, Gizem, Bilim Kurgu & Fantazi. Kaya-chan Isn't Scary, IPTV Smarters Pro üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Kaya-chan Isn't Scary konusu nedir?

Kaya-chan attends Hanamugi Kindergarten, and she has an incredibly strong sixth sense. She secretly beats up the ghosts that stalk her friends and family, but in turn, she’s treated like a troublemaker since nobody understands her strange behavior. Everything changes when her teacher, Chie, discovers her secret. Kaya-chan's fists will go flying at any sinister spirits that show up!

Son bölüm

S1 · Bölüm 12 — Kaya-chan Isn't Scary · 2026-03-29

Can Chie-sensei keep Kaya safe as Mirai’s fury spirals, and can Kaya stop her mother?

Türler
Animasyon, Gizem, Bilim Kurgu & Fantazi
İlk yayın
2026-01-11
Puan
★ 8.0 / 10

Başroldekiler

  • Azusa Tachibana Kaya Satou (voice)
  • Maaya Uchida Chie Hasumi (voice)
  • Azusa Tadokoro Akira (voice)
  • Toshiyuki Morikawa Shizuo Satou (voice)
  • Yuki Kaji Namu Ebisumori (voice)
  • Fukushi Ochiai Osamu Mobu (voice)

IPTV Smarters Pro üzerinde Kaya-chan Isn't Scary nasıl izlenir

IPTV Smarters Pro üzerinde Kaya-chan Isn't Scary izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Kaya-chan Isn't Scary izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Smarters Pro zaten Kaya-chan Isn't Scary içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads