Kung Fury

Kung Fury izle

★ 7.5 2015 32 dk AksiyonKomediBilim-Kurgu

Kung Fury (2015) — Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu. Kung Fury, IPTV Smarters Pro üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

Kung Fury konusu nedir?

Bir bilgisayar aracılığı ile zamanda yolculuk yapan kahraman Kung Fury, bir hata sonucu İskandinav tanrılarının hükmettiği bir döneme gidiyor ve Thor ile karşılaşıyor. Filmde mutantların, dinozorların, robotların ve nazilerin de olduğu bir dünya ile karşılaşıyoruz. Kung Fury’nin amacı; tüm dünyaya zarar veren, Nazi Almanya’sının lideri Adolf Hitler’i, diğer adıyla Kung Führer’i yenmektir.

Türler
Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Vizyon
2015-05-22
Yönetmen
David Sandberg
Puan
★ 7.5 / 10

Başroldekiler

  • David Sandberg Kung Fury
  • Jorma Taccone Adolf Hitler / Kung Führer
  • Leopold Nilsson Hackerman
  • Andreas Cahling Thor
  • Helene Ahlson Katana
  • Eos Karlsson Red Ninja

IPTV Smarters Pro üzerinde Kung Fury nasıl izlenir

IPTV Smarters Pro üzerinde Kung Fury izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Kung Fury izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Smarters Pro zaten Kung Fury içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads