The Watermelon Woman

The Watermelon Woman izle

★ 6.9 1997 85 dk DramKomediRomantik

The Watermelon Woman (1997) — Dram, Komedi, Romantik. The Watermelon Woman, IPTV Smarters Pro üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

The Watermelon Woman konusu nedir?

Cheryl, genç bir siyah lezbiyen, bir video mağazasında gündüz işi yaparken, 1930’larda siyah oyuncuların o dönemde sıkıştırıldığı stereotipik “mammy” rollerini oynayan siyah bir aktris hakkında bir film yapmaya çalışıyor. Bu, bir “açık” siyah lezbiyen tarafından yönetilen ilk uzun metrajlı filmdi.

Türler
Dram, Komedi, Romantik
Vizyon
1997-03-05
Yönetmen
Cheryl Dunye
Puan
★ 6.9 / 10

Başroldekiler

  • Cheryl Dunye Cheryl
  • Guinevere Turner Diana
  • Valarie Walker Tamara
  • Lisa Marie Bronson Fae "The Watermelon Woman" Richards
  • Cheryl Clarke June Walker
  • Irene Dunye Self

IPTV Smarters Pro üzerinde The Watermelon Woman nasıl izlenir

IPTV Smarters Pro üzerinde The Watermelon Woman izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The Watermelon Woman izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Smarters Pro zaten The Watermelon Woman içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads